Nina Dobrev BG forum
Здравейте, добре дошли в най-големия български фен форум на актрисата Нина Добрев! Тук ще намерите винаги актуална информация, новини, снимки, видео и много дискусии на всякаква тема! Регистрирайте се, очакваме ви!

Join the forum, it's quick and easy

Nina Dobrev BG forum
Здравейте, добре дошли в най-големия български фен форум на актрисата Нина Добрев! Тук ще намерите винаги актуална информация, новини, снимки, видео и много дискусии на всякаква тема! Регистрирайте се, очакваме ви!
Nina Dobrev BG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 86, на Съб Сеп 10, 2011 10:17 am
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» MAY 24TH - 2012 amfAR's Cinema Against AIDS
Тайният кръг Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 5:17 pm by miss_dobrev

» MAY 17TH - 2012 CW Upfront Party
Тайният кръг Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 5:08 pm by miss_dobrev

» Обща тема за графики
Тайният кръг Icon_minitimeПон Май 28, 2012 7:11 pm by Cookie ♥

» Избрани са още двама Древни братя
Тайният кръг Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:18 pm by miss_dobrev

» Снимки от Twitter
Тайният кръг Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:16 pm by miss_dobrev

» Снимка зад кадър от еп.22 – The Departed
Тайният кръг Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:14 pm by miss_dobrev

» BtvNews - Имате ли мляко?
Тайният кръг Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:12 pm by miss_dobrev

» Говоря все по-зле български!
Тайният кръг Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:00 pm by miss_dobrev

» Интервю с Джули Плек за последиците от финала на трети сезон (МНОГО СПОЙЛЕРИ ЗА ПОСЛЕДНИЯ СЕЗОН!!!)
Тайният кръг Icon_minitimeВто Май 15, 2012 6:19 am by ♥ Радии

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар


Тайният кръг

+3
*VolleyFreak♥~
wolf_girl
Марти
7 posters

Go down

Тайният кръг Empty Тайният кръг

Писане by Марти Съб Окт 29, 2011 5:00 pm

Тайният кръг е продукция на CW и е от създателите на ДНВ! Сериалчето според мен е уникално! Следя го и ми е много, много интересно! Разказва се вещици, магии и такива неща! За всички фенове, промо за 8 епизод:
http://vbox7.com/play:e1df59379c
Марти
Марти
Модератор
Модератор

Брой мнения : 354
Точки от мнения : 810
Рейтинг : 17
Join date : 22.07.2011
Age : 25
Местожителство : В къщи!
Настроение : .....

http://ladypopular.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by wolf_girl Нед Окт 30, 2011 8:50 am

+1
От вчера го гледам и много ми хареса. Напомня ми малко на ДнВ..., но да видим, още не съм изгледала другите епизоди (на първия съм смях 2 ).
wolf_girl
wolf_girl
Редовен
Редовен

Брой мнения : 359
Точки от мнения : 402
Рейтинг : 9
Join date : 27.07.2011
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by *VolleyFreak♥~ Нед Окт 30, 2011 9:08 am

Страшно ми харесва. Изгледала съм всички епизоди и мога да кажа, че е различен от ДнВ, което го прави още по-интересен.
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by ~ Nia ♥ Нед Окт 30, 2011 9:46 am

Аз съм гледала само първият, защото след това трябваше много да уча, но ще наваксвам сега. :D Според мен няма как да не си прилича поне малко с TVD, защото все пак е от създателите на Дневниците. ; )
~ Nia ♥
~ Nia ♥
Начинаещ
Начинаещ

Брой мнения : 87
Точки от мнения : 156
Рейтинг : 1
Join date : 20.09.2011
Age : 26
Местожителство : Сопот

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by Марти Нед Окт 30, 2011 10:12 am

Имат малко прилика и тя, според мен е защото и в двата действието се развива в малки градчета и има магии! На вас кой ви е любимец? Каси е много красива, но Фей ми е любимка, мноооого е яка!
Марти
Марти
Модератор
Модератор

Брой мнения : 354
Точки от мнения : 810
Рейтинг : 17
Join date : 22.07.2011
Age : 25
Местожителство : В къщи!
Настроение : .....

http://ladypopular.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by ~ Nia ♥ Нед Окт 30, 2011 10:20 am

На мен Фей ми е любимата, но също така харесвам онова момиче, с което се сприятели Каси в началото - не мога да се сетя за името сега. Каси е много сладка и много ми харесва по характер. А от момчетата, не знам все още. : ))
~ Nia ♥
~ Nia ♥
Начинаещ
Начинаещ

Брой мнения : 87
Точки от мнения : 156
Рейтинг : 1
Join date : 20.09.2011
Age : 26
Местожителство : Сопот

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by wolf_girl Нед Окт 30, 2011 10:58 am

На мен Каси и Даяна са ми любимки, а любим ми е Адам. Относно Фей имам двулични чувства. смях Хареса ми като почна да казва "Хайде Каси, изгаси го! Изгаси го!" и също като отиде при нея и на един дъх ѝ каза всичко. Когато гасеше светлините на корабите ме издразни, стилът на ходенето ѝ тогава ми се стори малко нелеп. scratch
П.С.: Майка ми също хареса филма. смях
wolf_girl
wolf_girl
Редовен
Редовен

Брой мнения : 359
Точки от мнения : 402
Рейтинг : 9
Join date : 27.07.2011
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by ♥ Радии Нед Окт 30, 2011 11:12 am

Промото изглежда интересно.. и е с Фийби Тонкин! Ще го гледам, дано да е интересно поне наполовина колкото ДНВ!
♥ Радии
♥ Радии
Admin
Admin

Брой мнения : 1306
Точки от мнения : 2679
Рейтинг : 42
Join date : 01.07.2011
Age : 27
Местожителство : Vratsa
Настроение : :]]

https://ninadobrev.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by *VolleyFreak♥~ Нед Окт 30, 2011 11:12 am

Фей ми е любимка, защото е различна и не се страхува от нищо. Поне така изглежда. От момчетата ме кефи Джейк.
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by miss_dobrev Нед Ное 13, 2011 6:29 pm

Уникално сериалче< 33
miss_dobrev
miss_dobrev
Напредващ
Напредващ

Брой мнения : 218
Точки от мнения : 557
Рейтинг : 1
Join date : 12.11.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by Марти Сря Ное 16, 2011 3:48 pm

Малко спойлери, за предстоящите епизоди:
Ще се съберат ли някога Каси и Адам?
Ето някои добри новини за феновете на Адам и Каси: Изпълнителния продуцент Андрю Милър казва, че искрите между тях ще се запалят, когато шоуто се завърне през януари. "Няма да бъде отлагано за дълго", казва той, отбелязвайки, че отсъствието на Джейк ще предостави нови възможности. За жалост има и лоши новини относно Каси и пътуването й към тъмната страна на магията. Това ще я промени като личност
Източник
Превод: Admin


Спойлери: Двама Блекуел? Какво следва?
Средсезонния финал на "Тайният Кръг" пусна бомбата: Каси (Брит Робъртсън) не е единствената наследница на Джон Блекуел в кръга.

Макар очевидния отговор да сочи Фей (Фийби Тонкин) като дете на мистериозния Блекуел - след като научихме че майка й Доун (Наташа Хенстридж) също е била влюбена в него - изпълнителният продуцент Андрю Милър казва, че трябва да почакаме малко, за да разберем кой член на кръга е полу-сестра... или брат на Каси!


"Джейк знае за съществуването на такова дете, но изплуването на второто Блекуел дете ще бъде разкрито в последствие," казва Милър, подмятайки, че има голям шанс Крис Зилка да се върне в шоуто с тази информация.

Да има втори потомък на Блекуел е много далеч от оригиналната история на Л. Дж. Смит. Като прибавим към това и смъртта на Ник (Луис Хънтър) толкова скоро, изглежда продуцентите се опитват да се дистанцират от книгите, но Милър казва, че не това е случаят. "По странен начин, в следващите няколко епизода, почти ще издигнем книгите още повече. Не можем да ги следваме като карта, защото се различават от сценария. Но книгите притежават страхотни връзки и динамичност, към които ще се стремим."

Милър подмята, че една от предстоящите огромни прилики с книгата ще дойде с тайната на миналото на децата. "Има история за това, че децата са родени в същата година, която ще започнем да проучваме," казва той. "Това е един отговор, който ще намерим, подобен на книгата."

Мистерията кой е Джон Блекуел ще започне да се разкрива също. "Блекуел е сложна фигура, но ще се запознаем малко с миналото му и какво точно се е случило с него, докато продължаваме," казва Милър, подмятайки, че ще се радват енигмата в "Тайният Кръг" да има голямо въздействие, както Клаус (Джоузеф Морган) в "Дневниците на Вампира". "Те си приличат по това, ако Джон Блекуел същестувваше в нашия свят... щеше да е някой, който има дългосрочен план и е имал дългосрочен план, подобно на Клаус. Определено въздействието, което Клаус има, което е доста забавно за гледане, ако някой се появи в нашето шоу по същия начин, ще бъде забавно да го имаме."

Сочейки към очевидния отговор, че Фей е членът от кръга, свързан с Блекуел, Милър разкрива, че тя ще започне да търси начини да придобие собствена магия. "Фей иска нейна си индивидуална магия от самото начало," казва той. "Идеята Каси да е единствената, която има такава възможност е направо вбесяваща... Ще я подкани още повече да търси алтернативни начини да се отдели от групата и да намери собствена магия, която вероятно ще има ужасяващи последствия върху други хора."

Що се отнася до това, което се е случило преди 16 години, отнело живота на много от родителите на кръга и очевидно този на Джон Блекуел също, Милър казва, че обмислят да използват ретроспекции като средство да покажат тази история. "Наистина се нуждаем да задълбаем в тази история и разучаваме начини, с които да изживеем това минало, които мисля, че са наистина вълнуващи и интересни за в близкото бъдеще. Съвсем скоро, на върха на новата година, ще започнем да виждаме повече от миналото, от колкото сме виждали досега."

"Тайният Кръг" се завръща с нов епизод в Четвъртък, 5 януари.
Източник
Превод
Марти
Марти
Модератор
Модератор

Брой мнения : 354
Точки от мнения : 810
Рейтинг : 17
Join date : 22.07.2011
Age : 25
Местожителство : В къщи!
Настроение : .....

http://ladypopular.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by Марти Сря Ное 16, 2011 3:54 pm

Пускам в няколко поста, за да се разграничават:

Продуцентът предупреждава: Задава се още смърт!

Когато започнеш да си играеш с такива неща, накрая ще се опариш. Предстоят смъртни случаи!

Изпълнителният продуцент Андрю Милър предупреждава какво можем да очакваме във втората половина на сезона:

Майката на Чарлз не е доволна от схемата му.
Персонажът на Грей Демън ще се забърка с някого от кръга по начин, който "може да се окаже потресаващ".
Братовчедът на Мелиса ще дебютира тази седмица, предприемайки стъпка спрямо Даяна... което ще тласне Адам към Каси.
Итън Конанк ще вземе дейно участие в битката за сила между Доун и Чарлз.
Източник
Превод: Fanster

Какво следва за Мелиса Глейсър?

Ще има ли повече сцени с Фей?
Потвърждавам, че Мелиса ще има повече действия. Но относно взаимоотношенията й с Фей, ще видим да се формира "пропаст" между двете, когато шоуто се завърне през януари.
Изпълнителният продуцент Андрю Милър ни подсказа: "Тя ще се въздигне силово по подобен на Каси начин, но без частта с тъмната магия", казва той. "Изживяването с Ник, да има някой да я обича такава, каквато е, е зареждащо. Ще я отдалечи от Фей малко, защото Фей никога не се е отнасяла с нея със същото уважение, с което Ник се отнасяше. Това драстично ще се отрази на връзката й с Фей и дори би я тласнало към други хора от кръга, с които да се сприятели."
Източник
Превод: Fanster


Андрю Милър отговаря на въпроси за "Balcoin"

Изпълнителният продуцент на „Тайният кръг” - Андрю Милър днес беше в мрежата на CW за да отговори на въпроси на феновете свързани с днешния епизод “Balcoin”.

Може ли кръгът да вярва на Джейк?
Никой не може да е сигурен дали да му вярва. Той наистина държи на Каси, но кой знае до къде ще го доведе това.


Ще бъде ли Джейк постоянен актьор в сериала?
Ние наистина го харесваме и той усвой много от актьорския състав. Надяваме се да го използваме в повече епизоди.

Какво става с паметта на Джейн?
Магията, която и направиха Чарълз и Доун не проработи както се надяваха. Това ще преобърне света на Каси и един вид тя ще изгуби последния член на семейството си .

Защо децата не подозират родителите си, след всичко случило се?
В близко бъдеще децата ще започнат да задават въпроси за действията на родителите си.

Какво ще се случи с Мелиса след смъртта на Ник?
Смъртта на Ник ще е преобръщащо изживяване за Мелиса, което ще я отдалечи от Фей.

Напрежението във връзката на Адам и Каси ще се появи ли отново?
Ще видим, че това напрежение ще се върне доста бързо!
Източник
Превод: merry_1306
Марти
Марти
Модератор
Модератор

Брой мнения : 354
Точки от мнения : 810
Рейтинг : 17
Join date : 22.07.2011
Age : 25
Местожителство : В къщи!
Настроение : .....

http://ladypopular.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by - IceRose :* Съб Дек 03, 2011 7:49 pm

Много интересен сериал, жалко че ще има нов епизод чак догодина. ;х Харесва ми защото се заплита и става все по-интересен. Иначе любимци са ми Каси и Адам! (:
- IceRose :*
- IceRose :*
Начинаещ
Начинаещ

Брой мнения : 76
Точки от мнения : 163
Рейтинг : 0
Join date : 03.12.2011
Age : 30
Местожителство : Антрактида

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by wolf_girl Нед Дек 04, 2011 10:33 pm

Кой мислите, че е другото дете на Блекуел? Според мен е или Фей, или Даяна, или Джейк.
wolf_girl
wolf_girl
Редовен
Редовен

Брой мнения : 359
Точки от мнения : 402
Рейтинг : 9
Join date : 27.07.2011
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите