Nina Dobrev BG forum
Здравейте, добре дошли в най-големия български фен форум на актрисата Нина Добрев! Тук ще намерите винаги актуална информация, новини, снимки, видео и много дискусии на всякаква тема! Регистрирайте се, очакваме ви!

Join the forum, it's quick and easy

Nina Dobrev BG forum
Здравейте, добре дошли в най-големия български фен форум на актрисата Нина Добрев! Тук ще намерите винаги актуална информация, новини, снимки, видео и много дискусии на всякаква тема! Регистрирайте се, очакваме ви!
Nina Dobrev BG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 86, на Съб Сеп 10, 2011 10:17 am
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» MAY 24TH - 2012 amfAR's Cinema Against AIDS
На каква възраст според вас е време за... първия път? Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 5:17 pm by miss_dobrev

» MAY 17TH - 2012 CW Upfront Party
На каква възраст според вас е време за... първия път? Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 5:08 pm by miss_dobrev

» Обща тема за графики
На каква възраст според вас е време за... първия път? Icon_minitimeПон Май 28, 2012 7:11 pm by Cookie ♥

» Избрани са още двама Древни братя
На каква възраст според вас е време за... първия път? Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:18 pm by miss_dobrev

» Снимки от Twitter
На каква възраст според вас е време за... първия път? Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:16 pm by miss_dobrev

» Снимка зад кадър от еп.22 – The Departed
На каква възраст според вас е време за... първия път? Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:14 pm by miss_dobrev

» BtvNews - Имате ли мляко?
На каква възраст според вас е време за... първия път? Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:12 pm by miss_dobrev

» Говоря все по-зле български!
На каква възраст според вас е време за... първия път? Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:00 pm by miss_dobrev

» Интервю с Джули Плек за последиците от финала на трети сезон (МНОГО СПОЙЛЕРИ ЗА ПОСЛЕДНИЯ СЕЗОН!!!)
На каква възраст според вас е време за... първия път? Icon_minitimeВто Май 15, 2012 6:19 am by ♥ Радии

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар


На каква възраст според вас е време за... първия път?

+4
DenityY۞
wolf_girl
~Melody
♥ Радии
8 posters

Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by ♥ Радии Чет Окт 13, 2011 1:43 pm

Според мен.. на 16 или 17, разбира се, ако човекът си заслужава.. защото някои хора не искат да спят с някого преди сватбата - вие какво мислите?
♥ Радии
♥ Радии
Admin
Admin

Брой мнения : 1306
Точки от мнения : 2679
Рейтинг : 42
Join date : 01.07.2011
Age : 27
Местожителство : Vratsa
Настроение : :]]

https://ninadobrev.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by ~Melody Чет Окт 13, 2011 2:11 pm

Мм..казвам над 15. Но това не значи че е задължително тогава. Не бива да си навиваме на пръста че е задължително на дадена възраст да трябва да го направим...нито да се влияем от приятелки които уж вече са го правили и т.н...
~Melody
~Melody
Модератор
Модератор

Брой мнения : 181
Точки от мнения : 376
Рейтинг : 15
Join date : 24.07.2011
Age : 26
Местожителство : София
Настроение : In Looooooooove

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by ♥ Радии Чет Окт 13, 2011 2:15 pm

Съгласна съм! Според мен така се оказва натиск, т.е. "аз съм го правил/а и съм готин/а и желан/а, а ти не си".. най-важното за мен е да е с точния човек, а не просто да не останем по-назад от другите.
♥ Радии
♥ Радии
Admin
Admin

Брой мнения : 1306
Точки от мнения : 2679
Рейтинг : 42
Join date : 01.07.2011
Age : 27
Местожителство : Vratsa
Настроение : :]]

https://ninadobrev.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by wolf_girl Чет Окт 13, 2011 2:28 pm

Съгласна съм с вас. Около 16-17 години е нормално, но все пак да е с човек, който наистина обичаш, а не по който се захласваш и за 3 дни ти омръзва...
wolf_girl
wolf_girl
Редовен
Редовен

Брой мнения : 359
Точки от мнения : 402
Рейтинг : 9
Join date : 27.07.2011
Age : 26

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by DenityY۞ Чет Окт 13, 2011 2:32 pm

Амии..... общо взето и аз съм съгласна, само че аз съм вече на 15 и имах приятел, но...... така де, явно не ни беше писано.. та преди да се разделим го направихме. Беше много нежно, а не като извадено от поп-фолк клип. смях Много съм щастлива, че животът ме срещна с това прекрасно момче, което ме научи да обичам истински .
DenityY۞
DenityY۞
Модератор
Модератор

Брой мнения : 149
Точки от мнения : 455
Рейтинг : 23
Join date : 06.08.2011
Age : 27
Местожителство : Пловдив
Настроение : ~~ Happyy ~~ < 33

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 22, 2011 10:28 am

Когато си готов - тогава! Определена възраст няма! Важното е да се чувстваш приятно с този човек - поне според мен. Аз лично не бих тръгнала да спя с някого, само защото вече съм на 15-16 и ми е време.Тъй като Дени вече го е правила нека потвърди. ;д
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by DenityY۞ Съб Окт 22, 2011 10:33 am

Да, просто така се случи.... не съм си казвала "Вече съм на 15 и ще мога да спя с него", просто стана. А за тези , които на 12 вече имат богат опит, няма какво да кажа.... No
DenityY۞
DenityY۞
Модератор
Модератор

Брой мнения : 149
Точки от мнения : 455
Рейтинг : 23
Join date : 06.08.2011
Age : 27
Местожителство : Пловдив
Настроение : ~~ Happyy ~~ < 33

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 22, 2011 10:46 am

Да де - и аз това казвам - трябва да си готов, за да стане. Иначее .. един въпрос към Дени ... дано нямаш нищо против!
Болеше ли?
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by DenityY۞ Съб Окт 22, 2011 10:50 am

Не, изобщо... и малко се учудихме, защото това дето го пишат навсякъде с болката и кръвта.... изобщо го нямаше.
DenityY۞
DenityY۞
Модератор
Модератор

Брой мнения : 149
Точки от мнения : 455
Рейтинг : 23
Join date : 06.08.2011
Age : 27
Местожителство : Пловдив
Настроение : ~~ Happyy ~~ < 33

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 22, 2011 10:54 am

Дори кръв? ;дд Сигурна ли си, че вече не си девствена? Извинявай за тъпия сърказъм, ама ми е малко трудно да повярвам ... навсякъде съм чела, че има кръв .. дори малк и впоследствие. ;д
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by DenityY۞ Съб Окт 22, 2011 10:55 am

Ми имаше много малко, но изобщо не болеше.
DenityY۞
DenityY۞
Модератор
Модератор

Брой мнения : 149
Точки от мнения : 455
Рейтинг : 23
Join date : 06.08.2011
Age : 27
Местожителство : Пловдив
Настроение : ~~ Happyy ~~ < 33

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by ♥ Радии Съб Окт 22, 2011 11:19 am

Ейй ,, кви разговори се водят тука.. смях По принцип съм чела, че на някои момичета, ако спортуват или се разкрачат много, им се къса девствената ципа и затова после няма кръв.. така че е напълно възможно при някои момичета да е по-малко кръвта или въобще да няма.
♥ Радии
♥ Радии
Admin
Admin

Брой мнения : 1306
Точки от мнения : 2679
Рейтинг : 42
Join date : 01.07.2011
Age : 27
Местожителство : Vratsa
Настроение : :]]

https://ninadobrev.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 22, 2011 11:50 am

Еми, нали за това е темата. ;дд Амии - да, но това е в много редки случаи.
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by miss_dobrev Нед Ное 13, 2011 2:52 pm

16-17...Не мога да се начудя на хора,които се хващат на бас че примерно ще спят с първия срещнат за 5 лева...аз лично съм виждала как се хващат на бас за такива неща!
miss_dobrev
miss_dobrev
Напредващ
Напредващ

Брой мнения : 218
Точки от мнения : 557
Рейтинг : 1
Join date : 12.11.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by - IceRose :* Съб Дек 17, 2011 9:05 pm

Не мога да ви разбера, сериозно! :D Какво зачение има на колко години ще си направиш сефтето? Е да на 12 години е тъпо, със сигурност и съм съгласен. Но дали ще го направиш на 14 или на 18 .. не виждам разлика. Ако има чувства, ако двама човека се обичат, какво им пречи да правят секс? А пък и всеки си решава сам за себе си. Смисъл всеки живее за себе си и си има глава за трошене. И все пак не виждам причина примерно за обвиняване на едно 14 годишно момиче, че е правило секс и на едно 18 годишно, че не е.

Сега да се изкажа и аз .. ;д

*VolleyFreak♥~ написа:Дори кръв? ;дд
Не е задължително да има кръв. При всяко момиче е различно, при някой изобщо не тече кръв, при някой съвсем малко, а някой си кървят. Почти същото е и за болката ..
- IceRose :*
- IceRose :*
Начинаещ
Начинаещ

Брой мнения : 76
Точки от мнения : 163
Рейтинг : 0
Join date : 03.12.2011
Age : 30
Местожителство : Антрактида

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by Smurphina Чет Яну 26, 2012 11:07 pm

Преди бих казала, че трябва да чакаш, да намериш точния човек, бла бла, но от известно време явно си имам по-различен мироглед. Този сакрален "първи път" не е нито нещо пък толкова особено,нито нещо толкова стойностно и хубаво, че да 'съжаляваш', когато го изгубиш. Една ципа.. въпроса с кой спиш по default е ясен както за първия така и за триста и първия път, поне според мен - ако му нямаш доверие, не го прави.

п.с. Годините, лично според мен, стига да не са от сорта на 12-13 (мъча се да не кажа 14,15) нямат особено значение.
Smurphina
Smurphina
Нов
Нов

Брой мнения : 8
Точки от мнения : 23
Рейтинг : 0
Join date : 26.01.2012
Age : 30

Върнете се в началото Go down

На каква възраст според вас е време за... първия път? Empty Re: На каква възраст според вас е време за... първия път?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите