Nina Dobrev BG forum
Здравейте, добре дошли в най-големия български фен форум на актрисата Нина Добрев! Тук ще намерите винаги актуална информация, новини, снимки, видео и много дискусии на всякаква тема! Регистрирайте се, очакваме ви!

Join the forum, it's quick and easy

Nina Dobrev BG forum
Здравейте, добре дошли в най-големия български фен форум на актрисата Нина Добрев! Тук ще намерите винаги актуална информация, новини, снимки, видео и много дискусии на всякаква тема! Регистрирайте се, очакваме ви!
Nina Dobrev BG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 86, на Съб Сеп 10, 2011 10:17 am
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» MAY 24TH - 2012 amfAR's Cinema Against AIDS
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 5:17 pm by miss_dobrev

» MAY 17TH - 2012 CW Upfront Party
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 5:08 pm by miss_dobrev

» Обща тема за графики
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Icon_minitimeПон Май 28, 2012 7:11 pm by Cookie ♥

» Избрани са още двама Древни братя
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:18 pm by miss_dobrev

» Снимки от Twitter
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:16 pm by miss_dobrev

» Снимка зад кадър от еп.22 – The Departed
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:14 pm by miss_dobrev

» BtvNews - Имате ли мляко?
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:12 pm by miss_dobrev

» Говоря все по-зле български!
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:00 pm by miss_dobrev

» Интервю с Джули Плек за последиците от финала на трети сезон (МНОГО СПОЙЛЕРИ ЗА ПОСЛЕДНИЯ СЕЗОН!!!)
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Icon_minitimeВто Май 15, 2012 6:19 am by ♥ Радии

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

+4
Cookie ♥
Марти
♥ Радии
*VolleyFreak♥~
8 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 08, 2011 6:15 am

Туууук .. ще пускам снимки от време на време .. всъщност не много. Само сега. Ето ви - радвайте се: Рали.. vFreak on the area .. WARNING! 364988687

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010535

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010635

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Tumblr_lp5z17Eahb1qls1bmo1_500

Хаха .. айдеее да ви кажаааа, че тук може да ми споделятеее всичко, всякакви проблеми ии аз разбира се ще се опитам да ви помогна .. горе-долу ме бива за психолог. ;д Така че не се колебайте и не си мислете, че съм някаква тъпанарка, където само знае да обижда, напротив - винаги съм готова да помогна.

КОМЕНТАРИ ПО СНИМКИТЕ??
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by ♥ Радии Съб Окт 08, 2011 6:18 am

Снимките са трепач! Иии още не мога да спра да се смея , като видя погледа на Цецо.. :rofl:
♥ Радии
♥ Радии
Admin
Admin

Брой мнения : 1306
Точки от мнения : 2679
Рейтинг : 42
Join date : 01.07.2011
Age : 27
Местожителство : Vratsa
Настроение : :]]

https://ninadobrev.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 08, 2011 6:22 am

Yeah .. Volleyfreak next to very tall volleyfreak смях ! Хах .. 10х, слънцее! :* То измина месец и аз още не мога да го повярвам! :х

ЕДИТ: 2 месеца! ;д
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by Марти Съб Окт 08, 2011 7:22 am

Мнооого са яки снимките! Първата и последната най-много ме кефят! На последната Цецо как гледа! :rofl:
Марти
Марти
Модератор
Модератор

Брой мнения : 354
Точки от мнения : 810
Рейтинг : 17
Join date : 22.07.2011
Age : 25
Местожителство : В къщи!
Настроение : .....

http://ladypopular.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by Cookie ♥ Съб Окт 08, 2011 7:56 am

Боже втората е невероятна! Рали.. vFreak on the area .. WARNING! 2518321774
Cookie ♥
Cookie ♥
Модератор
Модератор

Брой мнения : 620
Точки от мнения : 1072
Рейтинг : 46
Join date : 05.08.2011
Age : 25
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 08, 2011 10:20 am

Хаха! Благодаря ви! ;д Марти - даааа - мега якия поглед - важното е, че сега си имам не една, а цели две снимчици с него! ;дд
Деси - благодаря - любима ми е! ;д
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Нед Окт 09, 2011 8:20 am

Две мои видеа за националите:



Пускам романа си отново, защото доста се постарах да ви разкажа за най-хубавия си ден и ще съм радостна, ако оцените труда ми и отделите една-две минутки за стойностен коментар:
30.07.2011
Най-щастливия ден в целия ми живот
Най-щастливия ден в целия ми живот
Най-щастливия ден в целия ми живот
Най-щастливия ден в целия ми живот

Ден, който и по смъртно няма да забравя! Денят, в който зърнах наживо хората, които ме карат да се гордея с България! Беше денят, в който най-накрая отидох на волейболен мааааач! българско знаме
В 13:00 тряваше да тръгваме и аз само това чаках .. отрано се приготвих и облякох любимата си блузка с надпис Bulgaria на гърба и с цветовете на трибагреника ни. българско знаме
Тръгнахме на път и през цялото време в колата не вярвах, че най-накрая ми се случва - ще видя националте! танцувам от радост Уоооу! Бях супер развълнувана! танцувам от радост
Пристигнахме пред зала "Арена Армеец София" и с мама само чакахме да отворят вратите. Докато чакахме се любувхме на красивите цветя оформени като олимпийските кръгове .. ще ви пусна снимки да видите за какво говоря след романа ми ;дд. Точно в 15:00 отвориха вратите и ние с мама бяхме едни от първите, които видяха самата сграда от вътре .. Следователно бяхме и едни от првите, които видяха самото място, където щеше да се състои мача! Ооо - да не забравя -бяхме и първите имали честта да посетят тоалетните на сградата. ;д Ноо хайде по-сериозно за саматаа зала - беше много хубаво съоражение - много места имаше, а и беше красива! Ние бяхме на прекрасни места - сектор А, ред 12. Вярно, че не е като първия ред, но пак - местата бяха МЕГА ХИПЕР СУПЕР добри. браво
В 17:00 започна програмата за откриването. Пя Поли Генова - много й се кефя! Един оркестър също свири. Бойко Борисов официално откри залата с рязане на лентата и на сцената покани и Владо Николов - капитана на отбора. Ахам .. като го видях за пръв път казах на мама - "Мисля, че по-висок от мен". хихикане Тааа по същество - Владо подари а Бойко Борисов тениска с №13 и с неговото име, и лепенка на капитан.
До нас седяха две момичета - също волейболни фенки като мен, и разбира се се запознах с тях! Когато представиха някои от бившите национали, които седнаха на ВИП местата с тези момичета решихме да отидем да се доберем, до когото можехме .. ;д Тръгнахме натам, като преди това си взех апарата и тетрадката за автографи! ;д Когато бяхме близо до там видях Ники Николов, който за жалост вече не играе .. Sad. Бързо се запътих към него и като стигнах цялата треперех и само с трепереща ръка го побутвам и му казвам "И-извинете, м-може ли един авввтограф?" (не мислете, че си измисля, говорех по абсолютно същия начин!) ;д. Той каза "Разбира се!" .. И като се изправиии .. аз го гледах като някакво малко детенце. ;д След като се снимахме и си взех автограф, на който пише "За Рали" ;дд хах .. специално за меен! ;дд Таа .. след като си взех автограф един полицай дойде и каза на мен и другите две момичета "Девойчета, тук е само за хора с ВИП пропуски". Абе какво ми пука - нали вече се бях снимала и си бях взела автограф. хихикане
Отидохме си по местата и не спрях да показвам на мам снимката - бях много щастливаа! Започнаха да представят играчите от двта отбора и докато представяха нашите момчета не спрях да крещя и да ръкопляскам.
Бихме 3:1 - мача беше дооста добър! А майка ми - направих я волейболна фенка! Е, няма такъв човек! Много викаше - не повече от мен, но пак викаше много! :rofl: Понеже една от целите ми беше да се добера до Соколов .. след мача се чудех дали да отида или не .. но накрая реших да отида, защото иначе ще бъде голяма загуба, ако не отида .. ;д Тръгнах към полето за игра, където раздаваха автографи, но когато бях близо до там един полицай ме спря и ми каза да отивам нагоре .. аз нали уж отидох, но се слях с тълпата и подминах полицая докато той не гледаше. ;дд Хаха - не съм ли велика! ;дд Отидох на игрището и видях Владо Николов да говори с едни малки дечица - ама каква сладка гледка бешее .. Ангел Видях и Цецо .. то главата му стърчеше над всички. ;д Избутах няколко софиянки и застанах откъм негово дясно. Изчаках търпеливо да се снима с няколко човека, защото това значеше повече време да седя да го гледам. ;дд Дойде и моят ред, дадох му да разпише тетрадката, едно момиче ни снима, а аз го бях прегърналааа .. ;д после щях да си тръгвам, но химикалката ми остана замалко в него и аз си я дръпнах. Ами трябваше да си имам сувенир все пак. ;д
Майка ми ме чакаше до местата ни, защото тя не обича да се бута много, много. Когато отидох при нея започнах да крещя "Мамо, мамо, мамоооооо! Успяяяяяяяях!", а тя само казва "Какво си успяла?", а аз "Да де снимааааам!" и тя "Със Соколов ли?" а само си гледах снимктата и казвам "Дааа,дааа,дааа!"а мама "Браво, бее!" .. Айдее да не ви отечавам повече .. ще кажа само, че когато тръгнахме от вкъще аз си имах амбициите да се добера до поне един от тях, но никой не ми вярваше! ИЗВОД - Вярвайте в мечтите си, защото те рано или късно ще се сбъднат. sun2
Благодаря на тези, които отделиха от времето си, зада прочетат едно от най-хубавите изживявания на една тяхна съфорумка!

Хайдеее и малко снимчици.
Цветята, за които ви споменах:
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010518
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010517

Пред залата, преди да отворят вратите:
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010514

Вече в залата:
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010525

С Ники Николов: heart in box
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010535-1

С Цецооо Соколооов: heart in box
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010635-2

Залата вечерта:
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010638

Автографите:
Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010644

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010645

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! P1010643
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 22, 2011 10:33 am



Поздрав за всички, които се чувстват наранени, предадени или просто искат да се вдъхновят! Тази песен изразява много от моите чувства в момента към един определен човек и като я слушам искач да почна да рева като бебе, но не мога по простата причина, че не си заслужава. Ако има някой, който иска да сподели проблем нека споделя и ще си поговорим. И без това няма какво да правя.
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by DenityY۞ Съб Окт 22, 2011 10:39 am

Песента е страхотна, наистина! Иии ще споделя нещо, ако може да получа съвет.....

Преди около 2 години се запознах с едно момче, но той имаше гадже, което заряза заради мен,и тръгнахме.... Обаче той ми беше много добър приятел още преди да тръгнем, и почнахме понякога да се караме от много малки дреболии, но после си се извинявахме и забравяхме. И в един момент реших, че вече не искам да страда приятелството ни заради една любов. И се разделихме по мое желание, но си останахме най-добри фр. После почна да ходи с онова момиче, после късаха няколко пъти.... смях И преди седмица на РД ми подари много хубав подарък и поиска да пробваме пак... Дали е добра идея? Сори ако те натоварвам. :ddd
DenityY۞
DenityY۞
Модератор
Модератор

Брой мнения : 149
Точки от мнения : 455
Рейтинг : 23
Join date : 06.08.2011
Age : 27
Местожителство : Пловдив
Настроение : ~~ Happyy ~~ < 33

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 22, 2011 10:42 am

Хмм .. според мен трябва да опитате, а ако не се получи и стане като предишния път - останете си приятели, защото приятелството е много ценно нещо. Би било хубаво, ако и ти искаш да пробвате. А какъв подарък ти е подарил? Извинявай за любопитството и дано поне малко да съм помогнала.
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by DenityY۞ Съб Окт 22, 2011 10:48 am

Да, помогна! Подари ми колие горе-долу като това:

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! 1530

само че без блестящото и с малки разлики, но прилича на това.
DenityY۞
DenityY۞
Модератор
Модератор

Брой мнения : 149
Точки от мнения : 455
Рейтинг : 23
Join date : 06.08.2011
Age : 27
Местожителство : Пловдив
Настроение : ~~ Happyy ~~ < 33

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 22, 2011 10:52 am

Лелеее прекрасно еее! Влюбих се в колието и в момчето, което ти го е подарило - страхотен жест! Радвам се, че съм помогнала с малко. ;д Ти как си? Какво правиш?
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by DenityY۞ Съб Окт 22, 2011 10:53 am

Амии..... слушам музика във вбокс. Иии си зяпам рибите. :ddd Ти?
DenityY۞
DenityY۞
Модератор
Модератор

Брой мнения : 149
Точки от мнения : 455
Рейтинг : 23
Join date : 06.08.2011
Age : 27
Местожителство : Пловдив
Настроение : ~~ Happyy ~~ < 33

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Съб Окт 22, 2011 10:54 am

Слушам надъхваща музика. ;дд LP! ;d
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by ♥ Радии Чет Окт 27, 2011 4:34 pm

Земята вика РАЛИИИИИИИ! смях Писах ти ЛС, отговори миии! благодаря
♥ Радии
♥ Радии
Admin
Admin

Брой мнения : 1306
Точки от мнения : 2679
Рейтинг : 42
Join date : 01.07.2011
Age : 27
Местожителство : Vratsa
Настроение : :]]

https://ninadobrev.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Чет Окт 27, 2011 6:50 pm

Е, как да ти отговоря като не съм на линия и трябва да се учи и да правя силови? Айде, отговорих.
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by ♥ Радии Пет Окт 28, 2011 4:54 am

Напротив, беше на линия..както и да е, пуснах анкетата. Ти какво правиш?
♥ Радии
♥ Радии
Admin
Admin

Брой мнения : 1306
Точки от мнения : 2679
Рейтинг : 42
Join date : 01.07.2011
Age : 27
Местожителство : Vratsa
Настроение : :]]

https://ninadobrev.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Пет Окт 28, 2011 10:51 am

Еми не съм била. ;д Амии .. току-що се прибрааах и съм готова за Хелоуийн! смях Laught dancing
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Пет Окт 28, 2011 1:19 pm

Първо, искам да ти се оплача, че само Радито изяви желание да си изкаже мнението. Много съм разочарована... :плача: xD

Нийче, миличка! Не искам да се заяждам, но ние ли трябва да ти мислим есето??
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by ~ Nia ♥ Пет Окт 28, 2011 1:27 pm

Не, просто исках да видя какво мислите вие, защото още не съм си измислила много аргументи. Няма да преписвам мненията, искам само да ги прочета. В черновата ще си пиша това, което аз мисля. Не се безпокой за есето, сама ще си го пиша. ;]
~ Nia ♥
~ Nia ♥
Начинаещ
Начинаещ

Брой мнения : 87
Точки от мнения : 156
Рейтинг : 1
Join date : 20.09.2011
Age : 26
Местожителство : Сопот

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Пет Окт 28, 2011 1:36 pm

Аз не се безспокоя за нищо. Просто не бива да си разочарована, защото едва ли всички четат тия дневници, а ако го правят, то това не значи, че ще тръгнат да ти пишат примерни аргументи или може да не се сещат за такива.
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by ~ Nia ♥ Пет Окт 28, 2011 1:43 pm

Не бях сериозна като казах, че съм разочарована. Не съм толкова отчаяна, че да се разочаровам, че странници от нета не са ми помогнали с домашното. =D Това е в кръгът на шегата, не се обиждайте.
Разбирам, че малко хора четат дневниците. И не ми е спешно, просто, който иска - може да си изкаже мнението, това е. ;)
Като не се сещат за аргументи, да не пишат и готово. Не разбирам защо трябва да повдигаш темата. Защо толкова се притесняваш разочарована ли съм или не? Както си искат .. в момента ми се реве, ама не ти пука защо, нали? Еми ето, същото е. И аз не се заяждам. ;]
~ Nia ♥
~ Nia ♥
Начинаещ
Начинаещ

Брой мнения : 87
Точки от мнения : 156
Рейтинг : 1
Join date : 20.09.2011
Age : 26
Местожителство : Сопот

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by ♥ Радии Пет Окт 28, 2011 3:27 pm

То и малко пишат, мани четенето смях . Аз не мисля изобщо, че ще преписваш мненията ни, и на драго сърце бих ти помогнала с каквото мога, защото и аз мога да попадна в такава ситуация.. просто не разбирам що за мозъци са я измислили тая тема, нищо не може да се измисли по нея (е, дано ти да успееш). Съжалявам, че не можем да сме ти от полза. :=[ Все пак моля, който има някакво мнение или аргументи, да сподели тук или да пише ЛС на Нийчето, всеки може да попадне в такава ситуация, нека си помагаме!

П.С. Рали , ти как се готвиш за Хелоуийн? Купила си си костюм - смеска между призрак, вещица и тиквичка? смях Шегувам се! Все пак ще си взимаш ли някакъв костюм?

П.С.2 ПРОДЪЛЖАВАМ инатливо, но уверено да твърдя, че беше на линия, когато ти писах. смях
♥ Радии
♥ Радии
Admin
Admin

Брой мнения : 1306
Точки от мнения : 2679
Рейтинг : 42
Join date : 01.07.2011
Age : 27
Местожителство : Vratsa
Настроение : :]]

https://ninadobrev.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Пет Окт 28, 2011 4:28 pm

Оф .. Не ми се разправя. Винаги вие ще излезетeпрaви, защото явно се защитавате взаимно. И на мен ми се реве, ама някой интересува ли се? А? А?
Ради .. тиквичка? Толкова ли съм дебела? Иначее .. купила съм си една вещерска шапка и ще се гримирам .. аби на изрод ще се правя.
Твърди си, твърди си. Може да съм била на линия, когато си го почнала - got it? ;d
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by *VolleyFreak♥~ Пет Ное 04, 2011 7:26 pm



Страхотна песен! Една от българските песни, дето са мега зарибяващи, но не защото се пее за некви ку*ви и т.н., а защото е една истинска и красива песен! Рап, но хубав! Поздрав за всички, които искат да пораснат без да губят детското в себе си и приятелите си! ((:
*VolleyFreak♥~
*VolleyFreak♥~
Admin
Admin

Брой мнения : 489
Точки от мнения : 823
Рейтинг : 17
Join date : 02.07.2011
Age : 26
Местожителство : whathever .. ;/
Настроение : L.I.F.E. - Life Isn't Fucking Easy. ;]

Върнете се в началото Go down

Рали.. vFreak on the area .. WARNING! Empty Re: Рали.. vFreak on the area .. WARNING!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите