Nina Dobrev BG forum
Здравейте, добре дошли в най-големия български фен форум на актрисата Нина Добрев! Тук ще намерите винаги актуална информация, новини, снимки, видео и много дискусии на всякаква тема! Регистрирайте се, очакваме ви!

Join the forum, it's quick and easy

Nina Dobrev BG forum
Здравейте, добре дошли в най-големия български фен форум на актрисата Нина Добрев! Тук ще намерите винаги актуална информация, новини, снимки, видео и много дискусии на всякаква тема! Регистрирайте се, очакваме ви!
Nina Dobrev BG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 86, на Съб Сеп 10, 2011 10:17 am
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» MAY 24TH - 2012 amfAR's Cinema Against AIDS
Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 5:17 pm by miss_dobrev

» MAY 17TH - 2012 CW Upfront Party
Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 5:08 pm by miss_dobrev

» Обща тема за графики
Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Icon_minitimeПон Май 28, 2012 7:11 pm by Cookie ♥

» Избрани са още двама Древни братя
Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:18 pm by miss_dobrev

» Снимки от Twitter
Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:16 pm by miss_dobrev

» Снимка зад кадър от еп.22 – The Departed
Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:14 pm by miss_dobrev

» BtvNews - Имате ли мляко?
Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:12 pm by miss_dobrev

» Говоря все по-зле български!
Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Icon_minitimeПет Май 25, 2012 3:00 pm by miss_dobrev

» Интервю с Джули Плек за последиците от финала на трети сезон (МНОГО СПОЙЛЕРИ ЗА ПОСЛЕДНИЯ СЕЗОН!!!)
Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Icon_minitimeВто Май 15, 2012 6:19 am by ♥ Радии

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар


Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус

Go down

Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус Empty Джоузеф Морган : Изживявам момента играейки Клаус

Писане by Марти Чет Авг 25, 2011 8:52 am

Дневниците на вампира е виждал своите лоши момчета в тези 2 сезона - Брейди, Джонас, Илайджа, Катрин, гробницата и версията на Деймън когато Древните пристигнаха в
Мистик Фолс - но дори и да сме обедени във всички тези врагове, те не могат да се сравнят със злобата която е показал Клаус в 4 епизод.

Той обсеби тялото на Аларик, опита да убие Бони, превърна Джена във вампир и е на път да убие повече от един герой в епизода довечера "Слънцето също изгрява".

В очакване на този важен и ужасяващ повод се свързах с актьора Джоузеф Морган за да разбера какво е било да играеш най-лошият от всички, как
мисли че ще реагират феновете на шокиращия епизод тази вечер и накъде вървят нещата.

PopWrap : Като се има предвид силата и злобата в света на Дневниците на вампира, беше ли изненадан от многото фенове които ви заливат?

Джоузеф Морган : О да ! Абсолютно. Самите реакции бяха голямо събуждане за мен. Феновете са толкова прекрасни, но и те подлагат на натиск .
"Бях толкова развълнуван за героя от много дълго врем , дано не ме разочароваш." Наистина те кара да си помислиш" Надявам се че няма" (смее се )
имам чувството че много от феновете са ме възприели като Клаус още преди да ме видят в ролята, което си е страхотно.

PW : Представянето му е интересно откакто Клаус пристигна в Мистик Фолс преди Джоузеф да помисли за Аларик - говорихте ли с Мат Дейвис за това,
тъй като всищност той представя теб?

Джоузеф : Да говорихме. Това бе едно от първите неща които направих като пристигнах в Атланта. Преди да пристигна знаех че Клаус ще обладае някой от
шоуто, но не знаех кой ще бъде. Просто заговорихме - но вместо да обсъдим физиката и гласа на героя, ние загаворихме за смисъла на героя. Преобладаващите
черти на характера.

PW: Кое например?

Джоузеф: Винаги съм планирал да разчитам на закачливия характер на Клаус, дори и в тези ранни етапи. След това да е спокоен. Въпреки че Клаус е избухлив,
той е търпелив човек. Той се е подготвял за жертвоприношението 500 години - и 500 години преди това,
той се е подготвял за жертвоприношението на Катерина. Той знае как да бъде предпазлив и да си играе с хората.

PW : Като говорим за жертви, можеш ли да кажеш, че е епизода тази вечер е изпълнен с най-много екшън към днешна дата?

Джоузеф : Да, така мисля. Честно казано, това беше най-вълнуващата част от моя опит в шоуто до сега - това е най-амбициозният епизод който някога съм правил.

PW : Като говорим за по-ранни очаквания, не е тайна, че тази жертва е основна точка от първи сезон - смятате ли, че феновете ще са доволни от начина по който ще се разиграе?

Джоузеф : Да. Това казам на феновете от всички разлияни отбори. Хора които искат различни резултати и това дали са отбор Стелена или Делена. До известна
степен всеки иска нещо различно. Но посоката в която поема шоуто е една от най-интересните които може да поеме. Мисля че хората ще са шокирани
и в някои случаи разтроени - знаем че герои които обичаме ще умрат довечера - но в края на сезона, шоуто се разраства. Светът е по-голям и пътищата които се отварят
са вълнуващи.

PW : Актьорите винаги казват че не могат да съдят героите си когато правят лоши неща, но с Клаус, забавляваш ли се да играеш лошото момче?

Джоузеф : (смее се) Доста е забавно. Вярвам че имам най-страхотната работа в телевизията. Няма герой който предпочитам да играя. Забавно е.
Не искаш да бъдеш лош. Трябва да има мотив. Трябва да е свързано с нещо. Едно от най-интересните неща на играта е каква е гледната ти точка.
Когато играеш някой се опитваш да видиш през очите на героя. Да виждам неща от перспективата на Клаус е малко нестабилно, но интересно.
Изживявам момента.


Превод : Krisi и Cvety

Източник
Марти
Марти
Модератор
Модератор

Брой мнения : 354
Точки от мнения : 810
Рейтинг : 17
Join date : 22.07.2011
Age : 25
Местожителство : В къщи!
Настроение : .....

http://ladypopular.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите